Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...

Shitet nga: moler 27 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj, kemi ekip profesional bejm izolimet mobileve dyshemes me foli me te cilat pas lyrjes se baneses kthejm gjendje e me parshme
Puna bahet mir dhe pastert
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob 044.976404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim