(SHITET) SHTËPI në Hajvali 370m²

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Dje 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 370 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
(SHITET) SHTËPI 2-Kate në Hajvali, me lokacion te mire. Sipërfaqja (370m²) 6 Ari. Sallon te madh, 4 Dhoma Gjumi, 2 Kuzhina, 2 Banjo, Bodrum. Oborr i rrethuar me gur te kualitetit te lart dhe me pishe, lagje e qetë dhe e sigurte.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim