SHTEPI NE LAGJEN E VELANIS-SISTEM BANESA-MUNDES..

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 19 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES SHTEPI TE BUKUR NE LAGJEN E VELANISE SHITET KOMPLET OSE E NDARE VEQ E VEQ ME KATE

SHTEPIA POSEDON:

1.Kati i pare-DHOME E MADHE E PRITJES MBI 40METRA,TERASE,KUZHINE ME TRAPEZARI 20METRA

DY DHOMA GJUMI,NJERA ME BANJO,BANJO E MADHE DHE WC,TE GJITHA DHOMAT KANE DALJE DHE T

TERASE TE VEQANTE ME PAMJE TE BUKUR TERE PRISHTINEN DHEE SOFALI E TAOK BASHQE.E PUNAR ME STANDARDE DHE MATERIAL KUALITATIV,POSEDON PARKING PER CDO FAMILJE,REZERVOAR UJI ME DALJE TE VEQANTE PER QDO BANESE,1ARI KEND TERASE PARA SHTEPISE PER FEMIJE,VEZHGIM 24 ORE TE KAMERAVE ETJ MUND NDAHEN VEQ E VEQ TRE KATE,CDO KATE KA SIPERFAQE 188 METRA KATROR,PER MA SHUME NA TELEFONONI JU MIRE PRESIM NE CDO KOHE QMIMI PER METER KATROR
DHE PAK I DISKUTUESEM NA TEL NE 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim