SHTEPI NE PRISHTINE

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri''comproniso'' 12 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia postedon 4 dhoma gjumi, tri kate te banueshme si dhe tri banjo
Kati i pare eshte Kuzhin me sallon si dhe nje dhome gjumi dhe banjo me koridor
Kati i dyte eshte sallon me terras te madhe si dhe kuzhina e integruar ne sallon si dhe banjo!
Kati i trete posedon tri dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Shtepia eshe komplet e izoluar dhe e fasaduar, si dhe nxemje qendrore me pelet ose rrym ose me qymyr!
Objekti posedon 21 ari toke si dhe objektin percjelles, shtepi njekateshe
Toka eshte e rrethuar me mure
Uje 24 ore si dhe bunar
Objekti eshte ne Prishtine kodra e trimave,per ma shume detaje ju mire pres ne tel 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim