SHTEPIA DRAGODAN SHITET- IPET ME QERA

Shitet nga: Albert 26 Nën 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjergj Balsha
Sipërfaqe: 260 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia në lagjën Dragodan, e cila gjendet afer bazës së kforit në Prishtinë.

Ka oborr të rregulluar, ka bunar,pariking,i gjithë oborri përfshin 7 ari e 20 m2.
Shtëpia përmban: Bodrumi plus dy kate
.
Kati i parë ka një dhomë gjumi, një sallon, kuzhinë, një banjo, dhe ka dy terasa dhe është e mobiluar tërsisht.

Kati i dytë ka dy dhoma gjumi, një sallon, kuzhinë, banjo dhe dy terasa dhe është e mobiluar tërsisht.
Shtëpia mund të përkthehet menjëher.

IPET ME QERA
Po ashtu mund të lëshohet me qera komplet shtëpia, e cila është e përshtatshme për ambasada apo edhe organizata të ndryshme.
Bëj ndërrim edhe me banesa nese me konvenon.
Presim bleres serioz.
Ju faliminderit për mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim