Shitet shtepia 360m2, ne 3.50ari truall ne lag..

Shitet nga: Agjensioni Dion 13 Tet 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia 360m2, ne 3.50 ari truall ne lagjen Taslixhe. Shtepia ka pozite shume te mire per jetese, hapesire te organizuar mire, nxemje qendrore me dru dhe qymyr, oborr me gjelbrim. Ka kete renditje hapesirash :
KATI I PARE -
- dhome e dites e madhe, kuzhina, koridori, banjo, ballkon i madh me pamje nga qyteti 16m2
KATI I DYTE -
- 4 dhoma te fjetjes, banjo, shpajzi, koridori, terasa e madhe 40m2
GARAZHA 30m2 mund te shendrrohet ne lokal afarist
BODRUMI 16m2
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 245.000 euro, qmimi i diskutushem.
Ka mundesi edhe ndrrim me banesa ne qytet.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim