2 shtepi me 12.4 ari ne Sofali afer germise

Shitet nga: Arbeni 12 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

261 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shiten 2 shtepi me 12.6 ari oborr ne Sofali afer pishines se germise me infrastrukture te plote,ajri shum i pastert dhe oborr i rregulluarr mire.Njera shtepi ka dy dhoma gjumi ,kuzhine, sallon banjo.+podrum me Garazh.Shtepia tjeter eshte 4 kateshe>ka podrum me garazh ku eshte e vendosur edhe nxemja qendrore ne te.ka kater dhoma gjumi dy sallona dy kuzhina dy banjo +nenkulem edhe tri dhoma gjumi qe jan te pa meremetuara
Rruge e shtruar me kubeza
shume
+37744134748
045686027
044361274

Mundesi ndrrimi edhe me banesa verejtje qmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim