Banese me qira 390

Shitet nga: enveri 01 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj kate te shtepise me dy dhoma gjumi plus sallon e kuzhine uje e rryme 24.00h cmimi 390€ me te gjitha shpenzimet inkluzive me mobilje lokacioni afer furres qerimi 1 kati i dyte e tret dhe kati i peste jane tri banesa te lira me nje vende objekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim