Ipen me qera Shtepite ne Lagjen NIC

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 08 Mar 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Ipen me qira dy shtepi ne lagjen "NIC". Shtepitë kanë nga 208 m2 .
Objektet janë shume ekskluzive , tposedojne garazhe për automjete, dhe me sistem te ngrohjes qendrore.
Shtëpitë kanë : Sallon të madh në përdhese , 5 dhoma ,tri nyje sanitare, dy banjo, tre ballkona etj
Shtepite jane te komplet te mobiluara : me guzhina te reja dhe me paisjet te tjera te nevojshme per bainim.

QMIMI PER KETO SHTEPI ESHTE 650 EURO NE MUAJ.


Bashkangjitur gjeni fotografitë e shtëpive.
Shijoje jetën në ambijent bashkohorë pa menduar se dikush do ta cenoj pronën tënde.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089..
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim