Jap katin me qera

Shitet nga: Udux 15 Mar 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka sallon me kuzhine dhome gjumi banjo koridor emobiluar komplet me te gjitha paisjet per banjo dhe kuzhine gjindet te vip taxi dhe maxi market uji dhe mbeturinat nuk paguhen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim