Lëshohet shtëpia me qera në Tophane

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lëshohet shtëpia me qera në Tophane , shtëpia është 3 katëshe dhe ka këtë renditje:

Kati i parë posedonë:
Dhomë dite
Kuzhinë
Banjo
Teras të madhe

Kati i dytë posedonë:
Dy dhoma gjumi me banjo

Kati i tretë posedonë:
Dhomë dite
Dhomë gjumi
Kuzhinë
Banjo

çmimi :800Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim