Lëshoj shtëpinë me Qera ne Prishtinë

Shitet nga: Agimi 29 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e pare te shtepise, me hyrje te veqant, ne Prishtine , ne Rr. “Xhavit Ahmeti “ Nr. 6. Shtepia gjendet perballe Toukbaqes dhe ka: dy dhoma dhe kuzhine, Koridor , Banjo , Uje 24 ore pa nderprer. Oferta vlene vetem per familjar. Shtepia posedon edhe garazhe. Vende shum i qete. Te interesuarit mund ti shfrytezojne dy kat te shtepise (5 dhoma , dy kuzhina, dy banjo).

Shtepia posedon edhe nje hyrje tjeter te veqant per familje me më pak antarë (dhome dhe kuzhine).

Tel: vala 044/234 235 & ipko 043 65 99 95
🏡🏠
viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim