LESHOHET SHTEPIJA ME QIRA

Shitet nga: zana 04 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepine me qira e cila gjindet ne pjesen me te mire te dragodanit ,ka dalje ne dy rruge ,ka obor 4 ari ,garazh,eshte tre kateshe ,e pershtashme per shuemd estinacione ,qerdhe te femijeve ,institucion apo dhe ambasad.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim