LINA- Shtëpia me 4ari obor në Lagj Qëndresa 117/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR   220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjen Qëndresa
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 350m2 me 4ari oborrë
Organizimi i mbrendshem:Shtepia ne 348 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine,(trepezari te veqant) pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha.
Shtepia eshte e perfunduar dhe po ashtu e ka te instaluar edhe ngrohjen qendrore dhe ka bunar me uje te pishem
Shtepia eshte funksionale dhe oborr te mjaftueshem me komplet infrastrukturen.
Adressa;Lagjen Qëndresa-Prishtinë
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë

Kliko në linkun më poshtë për të parë pamjet nga droni;
https://www.youtube.com/watch?v=q5roDh4MxmA&feature=youtu.be

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim