LINA-Shitet Shtëpia +Lokale te Sahat Kulla 115/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni LINA 04 Maj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Sahat Kulla
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet; Objekti i cili ka në katin përdhesë tre lokale 140 m2(që jan duke punuar) ndërsa kati i banimita ka dhomën e ditës me kuzhinë rreth 45 m2,tri dhoma gjumi (së paku me nga 20 m2) dy banjo,një depo,terasë mbi 40 m2,garazhë si dhe kopshtin 80 m2.
Adresa; Rr.Për Gërmijë(afër Gjimnazit)
Pronari : Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë
Infrastrukturë;Kompletë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim