LINA-Shitet Shtëpia meLokale Sahat Kulla 115/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni LINA Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Sahat Kulla
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shitet; Shtëpia me lokale+Garazhdë
Kuadraturë; 300m2
Lokacioni; Rr.Nazim Gafuri te Xhamia e madhe
Pronari : Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë
Infrastrukturë;KompletëNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim