LINA Shtëpia e re +5 ari në Lagjen Qëndresa 115/16

Shitet nga: 04 Maj 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia e re e cila edhe 5 ari oborr,
Shtëpia është e re dhe e gatshme për banim ,ka infrastrukturen e kompletuar dhe gjenet në një lagje të qetë dhe të përshtatëshme për banim.


Ndërmjtsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim