MOLER PROFESIONALIST...... NGJYROJE, RINOVIME..

Shitet nga: tafa Sot 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist

bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhoma, zyre, hoteleri etj,

si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,,

punojm te ghitha punët e moleraj,

kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma

te ghitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike,

ofrojmë kataloge ngjyrash

gjindem ne prishtinë..

mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim