MOLER 0.50 m² 044 87 87 28

Shitet nga: Afrim Dje 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJE ME SUPER QMIME TË LIRA NË KREG NGJYROSUM BANESA SHTËPIJA LOKAEVE ZYRE ETJ . KEMI NJË STAF PROFESIONAL NË PUNË E MOLERAIT PO ASHTU KEMI PËRVOJ MBI 20 VJET NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILET APO TI MBULONI ATO SEPSE TË GJITHA KËTO PUN KRYEN STAFI JON IZOLIMI I BANESES BËHET NË MËNYR PROFESINALE PA PIKUR ASKUN MOBILET APO INVERTARIN NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NE SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim