MOLER COLORS 0.50 m² mob: 044296933

Shitet nga: moler 22 Qer 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash
qmimi shum i volitshum
gjindem ne prishtinë...
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim