MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE VIBER +37744......

Shitet nga: moler tafa Sot 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: priishtin
Sipërfaqe: 555 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Moler profesional
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
Puna bahet ne menyr profesionale mir dhe pastert
ofrojmë kataloge ngjyrash
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim