MOLER PROFESIONALIST.. NGJYROSJE, RINOVIME E..

Shitet nga: tahir 21 Qer 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Moler profesionalist
bëjmë lyerje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj, si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojme te gjitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjendemi ne Prishtinë.
mob.....044296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim