Moler colors............ 044 296 933

Shitet nga: tahir Dje 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma
ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike..

gjindem ne prishtine info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim