Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime...

Shitet nga: moler 19 Krr 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj,
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma tuaja ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike

gjindem ne prishtine

info 044 29 69 33
Viber 377 44296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim