Objekt dhe shtepi ne qender te qytetit te Ulqinit

Shitet nga: Objekt afarist 13 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 700 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Objekt lokale dhe shtepi banimi apo banesa ne qender te Ulqinit ne rrugen ma kryesore te qytetit shum afer komunes postes stacionit te autobusave etj objekti ka 700m2 plus parking dhe oborr mrapa objekti eshte I legalizuar 100% presim bleres serioz viber +38268413737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim