Ringa (Shiten Lokalet Ne L.Kalabria)88-89/16

Shitet nga: Ringa Dje 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 133.17 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shiten Lokalet ne Prishtine Ne Lagjen Kalabria me nga 92.16 m2 dhe 133.17 m2 lokalet kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim