SHES& NDRROJ SHTEPI 240m2 me 5 Ari OBORR n'KALAB..

Shitet nga: Rexhep 17 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- SHES SHTEPI 240m2, ME 5 Ari OBORR ne LAGJEN KALABRIA (ish Emshir), ne Prishtinë. Shtepia posedon dy kate, në Katin e parë: Salloni me kuzhine, dhoma e fjetjes, Banjo, shpajz, koridor, Kurse ne katin e dyte 3 dhona fjetje, Banjo, Koridor... Shtepia me obor gjendet afer shkolles 7 Marsi, ne qoshe te dy rrugeve...
- Shtepia eshte ne mure te vrazhda, dhe pa Kulm, eshte ne pllaken e dyte... Shtepia ka tere infrastrukturen komlet: Rrymen, Ujin Kanalizimin.etj... Çmimi i shtepise me 5ari oborr eshte 120000 euro...
Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim