SHITET. Vila në Kompleksin Pushimorë NIC - Brez..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate 09 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vila në shitje në Kompleksin Pushimorë NIC- Brezovicë.
Vilat gëzojnë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern.

Vilat kanë intimitetin e tyre, por njëkohësisht ju do keni mundësi të shijoni poashtu edhe ambientet sportive dhe rekreative që përmban ky Kompleks.

Vilat janë të pozicionuara në ambient të qetë, atraktiv, e të rrethuar me Malet e Sharrit dhe rrjedhës së lumit të mrekullueshëm.

Vila 125m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë 1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
2. Banjo
1. Terasë

Vilat posedojnë gjithashtu KAMIN si dhe ofrojnë ambiente të ngrohta, konforte dhe fleksibile.

Cmimi 115,000Euro

Agjensioni për Patundshmëri

Pro Real Estate
038/733-644 049/596-777 ;
044/636-334
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim