SHITET SHTEPIA DHE LESHOHET ME QERA

Shitet nga: DRENI 22 Qer 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
LESHOHET SHTEPIA ME QERA NE ZONEN INDUSTRIALE F.KOSOVE AFER CITY PARK
AFER DISKOTEKES ZONA shtepia ka posedon dy hymje


SHTEPIA POSEDON
2 SALLONA ME KUZHINA
6 DHOMA GJUMI
2 BANJO
3 BALLKONA
GARAZHDEN
OBORR 4 ARI

Qmimi i qarase mujore:800 I negociueshem per shitje qmimi 220.000 euro.

Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.


GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

AGJENSIONI DRENI PRISHTINE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim