SHITET SHTEPIA VETERNIK lagjen Qendresa

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 07 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA NE LAGJEN QENDRESA

• Lagjen Qëndresa
• Shtëpi 230m2
• Trualli 3 ari
• Nenkulem 35m2
• Sallon me Kuzhine
• 4 dhoma gjumi
• 1 dhome pune
• 3 Banjo
• Bodrumi 107m2
• Garazhda

Çmimi 200.000

Shitet shtëpia ne lagjen Qëndresa shtëpia është e banueshme dhe ka një pozitë shumë te mire për banim, shtëpia është e ndertume ne stil anglez dhe është komplet e mobilume, shtëpia posedon 3 ari truall kopesht 1,5 ari.
Shtëpia ka këtë renditje: Sallon me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 1 dhome pune, 3 banjo, bodrum 107m2, Nenkulem 35m2, Shtëpia 230m2.
Shtëpia është komplet e izomum, posedon sistemin kabllovik te instaluar ne shtëpi, sistem i nxemjes qendrore me pelet dhe dru, rezervar i ujit 1700litra.

Shtepia eshte e legalizume si dhe posedon FLET POSEDUESE shtepia mundet te kalon ne emer te blersit pa problem.

Shtepia shitet komplet e mobilume.

Për informata tjera na kontaktoni.

Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni MB
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
Per me shume informata:
045 688 151 WhatsApp
Ju mirepret: Agjensioni MB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim