SHTËPI 156m2 afer shkolles

Shitet nga: Shpia ne shitje 29 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet Shtepia me 3.5 Ari toke, gjendet ne Koder te Trimave Ruga Daniel Defo rreth 50 metra larg nga shkolla fillore Hilmi Rakovica ,mbrapa qenderes se mjekesis familjare ,rreth 300 metra larg nga rruga kryesore Prishtine-Podujeve, 2 km larg nga qendra e qytetit.
Shpia eshte ne dy kat e rregulluar dhe me infrstrukture te plote,
Shtepia ka kete renditje :
Kati i pare Salloni 6x4m, kuzhina 5x4m, bodrum(nen shkall) 3.5x2m, banjo 2.5x2m..
Kati i dyte 3 dhoma gjumi,nje banjo,terraca.
Garazha 5.5mx6m
Dokumentacioni i rregullt perkthimi behet menjeher te bleresi.
Qmimi 352€ /m2 shtepia dhe 80€ /m2 i tokes.
Tel & viber: 044161354.
044848724
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim