SHTEPI 4 KATESHE 12 DHOMA, 3 BANJO 4 BALLKONA

Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

340 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI 4 KATESHE, 12 DHOMA, 3 BANJO, 4 BALLKONA.
3 LOKALE, 80M2, 40M2, 20M2.
TRUALLII: 330M2.
LOKACIONI: AFER AMBASADAVE BULLGARE DHE HUNGAREZE.
ÇMIMI: 340,000 EURO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim