SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI A

Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI 500M2 DHE LOKAL 150M2 ME QIRA NE SOFALI AFER AUK .
BODRUM DHE OBORR
KATI 1: SALLON, KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
KATI2: KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, BANJO DY BALLKONA.
PARKING PER VETURA

TRUALLII: 500M2.

LOKACIONI: SOFALI AFER AUK (UNIVERSITETIT).

QIRAJA: 3000EURO.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e
Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim