SHTEPI ME 4.17 ARI TRUALL NE SOFALI

Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
SHTEPI ME 4.17 ARI TRUALL NE SHITJE, SOFALI
3 SALLONA, 3 KUZHINA, 4 DHOMA, 3 BANJO, PUSHIMORE, GARAZHE ETJ.
TRUALLII: 417M2.
LOKACIONI: SOFALI.
ÇMIMI: 180,000EURO.

MUNDESI E PRANIMIT TE NJE VETURE PER KOMPENZIM, PLUS TE HOLLA SIPAS MARREVESHJES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim