SHTEPI ME QERA TE PARKU I QYTETIT

Shitet nga: agjensioni per palujtshmeri'"compromiso" 14 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
LESHOJ HYRJE TE SHTEPISE ME QERA NE PRISHTINE RRUGA ISA KASTRATI MBI PARKUN E QYTETIT

HYRJA ESHTE E VEQANTE,ME NJE DHOME TE MADHE PRITJE,KUZHINE TRYEZARI,DY DHOMA GJUMI

BANJO,KOMPLET E MOBILUAR,PARKING TE MJAFTUESHEM VEND I QETE PER JETE,HYRJA IPET VETEM

PER QIFT OSE NDERKOMBETARE,DHE ATE PER AFAT ME TE GJATE KOHORE,JU LUS VETEM PER OFER

TA SERIOZE,NE TEL 044429489-049499997...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim