SHTEPI NE AKTASH B.DIELLIT 5.08 ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE AKTASH B.DIELLIT 5.08 ARI 430000 €
LOKACIONI: AKTASH, BREGU I DIELLIT
SIPERFAQJA: 2 KATE+BODRUM + LOKALI 60M2
ÇMIMI:430000

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim