SHTEPI NE AKTASH1200M2 7ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE AKTASH1200M2 7ARI 900000€

LOKACIONI: AKTASH NEN KOLEGJIN ILIRIA, AFER RRUGES SE DUBROVNIKUT
SHTEPIA: 1200M2
SIPERFAQJA:7 ARI
ÇMIMI: 900000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim