SHTEPI NE BARDHOSH 270M2 8ARI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
SHTEPI NE SHITJE BARDHOSH 270M2 8ARI 105000€
LOKACIONI: BARDHOSH-JUGOVIQ
SHTEPIA: 270M2
TRUALLII: 8 ARI
ÇMIMI: 135,000€.

SHTEPIA KA KETE STRUKTURE:
PERDHESA: GARAZHE DHE BODRUM 100M2.
KATI I PARE: SALLON I MADH, KUZHINE E MADHE, BANJO
KATI I DYTE: 3 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON I MADH.

VEREJTJE: NENKULMI MUND TE SHFRYTEZOHET PER DHOMA SHTESE,
SHTEPIA MUND TE BEHET ME DY HYRJE.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim