SHTEPI NE PRISHTINE TE ISH AMORTIZERAT

Shitet nga: KABASHI AM 05 Sht 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia ne prishtine te ish amortizerat ose mbrapa terminalit doganor Devolli.
Shtepia posedon 2.70 ari . Eshte 2 katshe , kati i pare(1) sallon banjo koridor kuzhine , ndersa kati i dyte (2) ka 3 dhoma gjumi nje banjo dhe terasa .
Shtia ka oborr te mjaftueshem gjelbrim dhe vend per parking te vetures .
Shtepia shume shejt do te dorzohet me qelsa ne dor qe do te thot totalisht e kompletuar per banim . Shtepit jan te ngjitura dy ne nje vend . Mund te shiten te dyjat bashk ose njera veq .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim