SHTEPI SHITJE ÇAGLLAVICE 300M2 4.5 ARI 175000€

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
SHTEPI SHITJE ÇAGLLAVICE 300M2 4.5 ARI 175000€
LOKACIONI: ÇAGLLAVICE.
SIPERFAQJA E SHTEPISE 300M2
TRUALLII: 4.5 ARI
ÇMIMI: 175,000€.

VEREJTJE: MUNDESI E KOMBINIMIT DHE NDERRIMIT ME BANESA ETJ SIPAS MARREVESHJES.


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim