SHTEPIA MBRAPA "GRAND STORE" lagjja QENDRES

Shitet nga: Prishtina e Re Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

118 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: VETERNIK MBRAPA "GRAN STOR"
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shes shtepin rreth 200m2 me 4 ari oborr ne veternik mbrapa GRAND STORES ne lagjen "QENDRESA", Shtepia esht dy kate +bodrum me garazh esht e pa perfundume.Shtepia esht pron e shiptarit dhe ka gjitha dokumentat perkatse..
ne foto mund te dalloni planin urbanistik te asaj pjese, parcela esht e rrumbullaksume me te kuqe, kurse rruga me ty kalter esht rruga egzistuse mirpo me plan do te behet the rruga qe shihet....
QMIMI 120000Euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim