SHTEPIA NE BREGUN E DIELIT (salla 1 tetori)

Shitet nga: dritan 19 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: GANIMETE TERBESHI
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHITET SHTEPIA NE SUPER LOKACION. GJENDET AFER MENZES SE STUDENTEVE DHE HALLES SE SPORTEVE 1 TETORI (RR. G. TERBESHI). SHTEPIA KA AFERSISHT 5 ARI, 2 KATE, PODRUM, GARAZH DHE TERASE TE MADHE. PER INFORMATA SHTESE, MUND T'ME KONTAKTONI NE 049999012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim