SHTEPIA NE PRISHTINE MUNDESI NDRIMI ME BANES

Shitet nga: Adem Dje 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shitet shtëpia 242m2, në 4.5 ari truall ne Bardhosh.
Shtëpia është ndërtuar para 4 vite dhe është e rregulluar bukur si për nga ambienti i mbrendshëm ashtu edhe nga jashtë dhe është shume funksionale me oborr me gjelbrim,
Shtëpia përbëhet prej 2 kate banim:
- Kati i parë: sallon, kuzhine, trepezari, dhoma gjumi,banjo, kaldaja/shpajz dhe garazha
- Kati i dyte: 4 dhoma gjumi, shpajz, ballkon, banjo + Teraasa mbi garazh
- Ka alarm sigurie te levizjes
- Ka instalimet nxemje qendrore
- Ka ndriqim nga lindja gjer ne perendim
- Eshte e ndertuar me kontrapllak izolim dhe material cilesor

Lagje e qete me ndriqim dhe sistem i mbyllur me port dhe rruga 9m e gjerë uje batllaves,kanalizim.
Mundesohet edhe ndrrim me banese mbi 100m2

Çmimi i arsyeshëm dhe vend ideal per jetes.
Çmimi eshte 85.000 euro i diskutueshem..Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim