SUPER SHTEPI NE SHITJE NE MATIQAN

Shitet nga: Prishtina e Re Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Matiqan Prishtin
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Kjo shtëpi gjendet afer shkolles fillore "Milleniumi i trete" në lagjen Mat, Prishtinë afer pumpes STELA
Shtëpia ka 7 dhoma dhe afer 300 m2 hapësirë të brendshme.
Oborri ka një siperfaqe afer 470 m2. Oborri ka dalje në dy rrugë - në pjesen e poshtme si dhe në pjesen e epërme.
Shtëpia është ndërtim i ri dhe e sapo përfunduar me pamje shum te mir..
Çmimi i shtëpisë: 220000 Euro DISKUTUSHEM
Tel:044889854/049889854
viber+37744889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim