Shes (nderroj me banesa) shtepine ne Veternik

Shitet nga: Fatos Krasniqi 22 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet shtepia super-luksoze ne Veternik, prapa "Grand Store", prej 600 m2 apo nderrohet me banesa + kesh. Kjo shtepi shtrihet ne 4.23 ari truall, posedon 2 kate per banim dhe nje kat lokal. Poashtu, posedon 2 sallone te medha ekskluzive per ndeje se bashku me kuzhina te pajisura mire, 2 master bedrooms (njera dhome gjumi me banjo te ndare e cila posedon edhe jacuzzi), 4 dhoma te tjera gjumi, 4 banjo te pajisura mire, oborr te rregulluar mire me mirembajtje te kontraktuar, me ujitje automatike te oborrit dhe me fontane uji + 2 kolovajza, 4 dhoma me klime, dhome te vecante te pajisur mire per ushtrime te trupit (Gym), rryme dhe uje 24/7 (invertor + gjenerator + rezervoar uji 1,000 lit), kabllovik/ wireless-internet/ telefon fiks, nxemje qendrore me rryme, 8 kamera te jashtme dhe te brendshme te kontrolluara permes laptopit + DVR, siguruar nga Delta Security 24/7 permes nje alarmi bashkekohor, verande luksoze me TV & kabllovik, lagje shume e qete per te jetuar, afer shtepise gjindet edhe rezidenca e Ambasadorit Bullgar, parking te vecante per 5 vetura. Shtepia posedon 4 kate prej te cilave 2 jane te banueshme derisa 1 kat eshte i pershtatshem per lokal/ zyre/ depo/ punetori dhe qe te tri katet mund edhe te perdoren si banesa vec e vec - secila me hyrje te vecante. Presim bleres serioz per shitje te shtepise apo nderrim me banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim