Shes 2 shtepi ne qender te shtepia e pleqve!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 430 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
SHITET) 2 SHTËPI ne Lagjen Ismail Dumoshi, janë me ni Truall (2.5 Ari) Siperfaqja njera (180m2), Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Kurse tjetra ka (240m2) Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza. Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar. Njera eshte e leshuar me Qira 700 €.Kane fleten poseduese.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim