Shesim shtëpinë në Graçanicë

Shitet nga: Agjencioni Ylli Sot 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Graçanicë
Sipërfaqe: 65 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shesim shtëpinë në Graçanicë me 65.m2 dhe 7 ari tokë + një shtëpi ndihmëse

çmimi: 67.000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim