Shiten dy shtepi me tre lokale ne Prishtine Top ..

Shitet nga: Shtepia Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 000 EUR   450 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten dy shtepi me tri Lokale ne Tophane shtepia e pare ka dy Lokale njerin 40m2 dhe tjetrin 20m2 ne katin e dyte ka tri dhoma nje koridor, nji banjo
shtepia e dyte ka Lokalin ne katin e pare ka dy dhoma gjumi nji koridor i madh, nji sallon, nji banjo
kati i dyte dy dhoma nji koridor dhome nji banjo me 2,50 ari oborrBegu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim