Shitet SHTEPIA ne ARBERI (DRAGODAN) Rr. Eduart Lir

Shitet nga: N. SH. "ACCESS" - Burim Sot 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Shtepia eshte ne hyrje te Arberis ne rrugen Eduard Lir, afer Marketit Meridian, eshte me dokumentacion te rregullt, pronare shqiptare, me siperfaqe 4.25 ari me dalje ne rruge.

bartja mund te behet menjeher.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim