Shitet Shtepia 220m2,ne 5.30 ari ne Matiqan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 000 EUR   180 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Shtëpia është dykatëshe 220m² dhe oborr 310m², gjithsejt 5.3 ari vend. Ka kete renditje hapesirash:
KATI I PARE - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks. Dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11x5.
KATI I DYTE – Korridor, katër dhoma gjumi, banjo,
ballkon.
Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru, në oborr ka edhe bunarin, poashtu ka edhe garazh dhe qasje direkte në rrugë.
Qmimi eshte 140.000 euro, qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim